Kuu aentana
Loistika
Brokeru pakalpojumi
Kokmaterilu ekspedcija
Kravu ekspedcija
HanzaPakalpojumiHelsingborgKontakti
Logo
Loģistika

Loģistikas nodaļas galvenā darbības joma ir organizēt starptautiskus kravu pārvadājumus pa sauszemes ceļiem, nepieciešamības gadījumā izmantojot arī ro - ro prāmjus. Mūsu nodaļas svarīgākā sfēra ir pilnu un daļēji krautu kravas vienību nogādāšana no Eiropas uz Krieviju un pretējā virzienā. Mūsu veiksmīgā sadarbība ar kravu ekspeditoriem Vācijā, Lielbritānijā, Itālijā, Holandē un Spānijā dod mums iespēju organizēt nelielu kravu nogādi no visām Eiropas Kopienas valstīm.

Pakāpeniski nostiprinoties autotransporta tirgū mēs patlaban varam nodrošināt pilnu pakalpojumu loku, ieskaitot noliktavu un muitas pakalpojumus, kā arī vietējās piegādes.

Pieprasījumam pēc multi-modāliem loģistikas risinājumiem ir tendence pieaugt. Loģistikas nodaļa piedāvā kombinētus sauszemes-jūras pārvadājumu risinājumus. Savienojot mūsu iespējas autotrasporta jomā ar citiem transporta veidiem kā delzceļš un jūras transports, mēs spējam piedāvāt klientu prasībām pielāgotus individuālus risinājumus multi-modālai kravu transportēšanai.

Esam ieinteresēti sadarboties ar Jums un palielināt Jūsu klientu loku. Efektīvs kravas pārvadājumu risinājums ir priekšnoteikums Jūsu biznesa veiksmīgai attīstībai.

Kontakti:
e-mail: hanza@hanza.lv